Technologie

Baza wirusów została zaktualizowana. AVG zmienia komunikat.

369
Please Zaloguj się lub zarejestruj to do it.
Baza wirusów została zaktualizowana. AVG zmienia hasło. Fake. FakeNews. FakeNews24. FakeNews24.pl

Baza wirusów została zaktualizowana. Brzmi znajomo? Chyba każdy zna ten komunikat. Możemy go często usłyszeć podczas uruchamiania naszego komputera lub chwilę później, zaraz po wczytaniu wszystkich programów w autostarcie. To antywirus AVG informujący nas o tym, iż posiadamy najnowszą wersję bazy wirusów, a nasz PC czy laptop jest gotowy stawić czoło najnowszym zagrożeniom płynącym z sieci. Niestety. Obecna sytuacja w kraju i na świecie sprawiła, że każdy vlog na YouTube czy wpis na Facebooku zawierający frazę 'wirus’, może zostać zbanowany. Co gorsza, nikt nie ma pojęcia, kiedy ów sytuacje ulegnie zmianie.

Wychodząc naprzeciw takim ciężkim czasom jak również chcąc dmuchać na zimne, marketingowcy od AVG zdecydowali się na zmianę tego hasła.

Wszystko. Wszystko będzie dobre, byleby nie było tam nic o wirusach. To się dzisiaj źle kojarzy. Nie chcemy żeby nas ktoś pozwał za taką głupotę.

Z naszych źródeł wynika, iż nowym hasłem rozpoznawczym AVG będzie: 'wszystko dobrze’. Inne rozwiązanie brane pod uwagę, to zrezygnowanie z komunikatu głosowego na rzecz emotikonki. Czy to możliwe, że będziemy jeszcze tęsknić za starym i dobrym sloganem: baza wirusów została zaktualizowana? Czas pokaże. Tymczasem zachęcamy do wsparcia AVG i posłuchania tego legendarnego komunikatu, póki możemy.

Ronaldinho w więzieniu. Co aktualnie porabia słynny piłkarz?
#ZostańWDomu. Akcja przynosi efekt. Uchodźcy wracają do siebie.

Wasze reakcje