Poznaj FakeNews24

AdBlock i Reklamy na stronie FakeNews24.pl

87
Please Zaloguj się lub zarejestruj to do it.
Prosimy o wyłączenie AdBlocka. Fake. FakeNews. FakeNews24. FakeNews24.pl

Dziękujemy, że odwiedziłeś tę stronę. Stworzyliśmy ją po to, żeby przekazać Ci kilka informacji dotyczących reklam na naszej stronie oraz wtyczek typu AdBlock.

Reklamy na stronie

Po pierwsze chcemy zaznaczyć, iż portal FakeNews24.pl jest darmowy i w najbliższej przyszłości nie planujemy wprowadzać tutaj żadnych płatnych treści. Na ten moment naszym jedynym źródłem finansowania są skrypty wyświetlające reklamy oraz linki tekstowe. Kierują one do stron produktowych lub dedykowanych Landingpage’y. Wszelkie dochody jakie otrzymujemy z tytułu wyświetlania się reklam lub kliknięcia w nie, inwestujemy w rozwój naszej strony, zarówno pod kątem technologicznym jak i kontekstowym. Dlatego też cudowną jest dla nas sytuacja, kiedy widząc jakąkolwiek reklamę, po prostu w nią klikniesz, bez żadnej konieczności i przymusu podejmowania dalszych działań. Każde takie kliknięcie to kilka groszy, które przeznaczamy na ciągły rozwój portalu.

AdBlock

Wszyscy kochamy AdBlocka. My również. Każdy kto go stosuje wie do czego służy, dlatego pominiemy kwestię techniczną. Prosimy jedynie o dodanie naszej strony do wyjątków tej wtyczki, tak, aby reklamy na naszej stronie mogły być emitowane.

Jedynie czyste zagrywki

Powierzchnia reklamowa na naszej stronie nie jest w żaden sposób nachalna. Wyświetlane u nas reklamy są zawsze sprawdzone i wiarygodne. Wystrzegamy się niechcianych przekierowań lub wyskakujących okienek typu pop-under. Dlatego też wyłączając AdBlocka możesz być pewien, że nie zostaniesz obsypany wyskakującymi okienkami i ciężkimi do zlokalizowania krzyżykami, które te okienka zamykają.

Będziemy Ci wdzięczny, jeżeli okażesz pełne zaufanie do naszych reklam i czasami klikniesz w jedną z nich. Jeden grosz od Ciebie, kilka groszy od innych użytkowników i wspólnie stworzymy jeszcze lepsze miejsce na rozrywkowej sitemapie w polskim Internecie.

Dziękujemy!

FakeNews24 lubi już 400 osób! Dziękujemy!
Biała Armia zespołu Bajm uznana za piosenkę rasistowską.

Wasze reakcje