Lifestyle

10 rzeczy, które są, ale nikt ich nie widział. Lista TOP 10 od FakeNews24.pl

501
Please Zaloguj się lub zarejestruj to do it.
10 rzeczy które są, ale nikt ich nie widział. Fake. Fake News. FakeNews24. FakeNews24.pl

Redakcja FakeNews24.pl przygotowała dla Was zestawienie 10 rzeczy, które rzekomo są lub istnieją, ale których nikt nigdy nie widział. Czerpaliśmy z otaczającej nas rzeczywistości, dlatego też śmiemy twierdzić, iż nasze spostrzeżenia będą tożsame z Waszymi. Zaczynajmy!

1. Amerykański Naukowiec

Każdy chociaż raz w życiu słyszał, jak to Amerykańscy Naukowcy coś odkryli lub wypowiadali się na ważny temat. Jeżeli opublikowano nowe wyniki badań, najczęściej stoją za nimi właśnie oni. Kiedy na rynek wypuszczono dany produkt, Amerykańscy Naukowcy mają na jego temat opinię. Jeśli zaszła potrzeba anonimowych, ale rzetelnych statystyk, Amerykańscy Naukowcy zawsze mają dla nas pożądane dane. Ale czy tak naprawdę, z ręką na sercu ktokolwiek może powiedzieć, że zna osobiście Amerykańskiego Naukowca? Lub zna kogoś, kto zna go osobiście?

10 rzeczy, które są, ale nikt ich nie widział. Lista TOP 10. Fake News. FakeNews24.pl

2. Pieniądze z komunii

Komu z Was pozwolono zatrzymać i rozdysponować pieniędzmi, jakie otrzymaliśmy na komunię w prezencie, niech pierwszy rzuci kamieniem. Chyba najbardziej zjawisko pieniędzy z komunii dotknęło pokolenia lat 80-tych i 90-tych. Wtedy też dostawało się jeszcze grube miliony, które natychmiast były konfiskowane przez naszych rodziców. Nigdy nie wiedzieliśmy co się z nimi stało, chociaż najbardziej prawdopodobną wersją było to, iż zasiliły one domowy budżet i pozwoliły pokryć wydatki poczynione na przyjęcie komunijne.

3. Yeti

Yeti lub człowiek śniegu to istota mistyczna, aczkolwiek wciąż bardzo żywa w relacjach i opowieściach niektórych. To postać człekokształtna, zamieszkująca rejony górzyste, Himalaje, Syberię lub Alaskę. Są tacy, którzy utrzymują iż widzieli Yeti z odległości kilku metrów i pomimo dostępności w swojej kieszeni aparatu 20 MPX nie byli w stanie wykonać żadnego ostrego zdjęcia. Yeti jest tym cięższy do uchwycenia, ponieważ podobno stroni od osad ludzkich. Aha… jeżeli macie jakieś ciekawe zdjęcie Yeti, prosimy o przesłanie do do redakcji FakeNews24.pl. Adres mailowy w stopce strony.

4. Realna wdzięczność szefa za przepracowane przez Ciebie nadgodziny

Nadgodziny nie dotyczą każdego z nas. Wszystko zależy od charakteru pracy jaki wykonujemy. Niekiedy wymaga on od nas poświęcenia dodatkowego czasu, aby wykonać zadanie do końca. Są to tak zwane nadgodziny. Owszem, często otrzymujemy za nie wynagrodzenie, nawet większe od podstawowego. Jednak czy idzie za tym coś jeszcze? Tak, jest to uścisk dłoni Prezesa. W przeprowadzonej przez redaktorów FakeNews24.pl ankiecie zapytaliśmy, czy uścisk taki był uch zdaniem szczery. 95% ankietowanych przyznało, że zamiast uścisku otrzymali pytania typu: 'a dlaczego nie zrobiłeś więcej’, 3% potwierdziło, że uścisk był nieszczery, a pozostałe 2% w obawie przed ujawnieniem swoich danych odmówiło szerszego komentarza w tej sprawie.

5. Dług publiczny każdego z nas

Przeciętny Polak, bez względu na wiek ma przypisany do siebie dług publiczny, na tak zwanego jednego mieszkańca. W chwili obecnej oscyluje on w okolicach 30.000zł. Nie jest to co prawda dług przypisany do Waszego konta bankowego, nie widzicie jego zmieniającego się salda, co nie zmienia faktu, iż wszyscy mamy coś, czego nie widzimy, a jednak jest.

6. UFO

Podobnie jak YETI, UFO rozpala umysły i serca fanów nie tylko teorii spiskowych, ale również naukowców, przywódców religijnych, a także wojskowych. Przyznacie więc sami, że coś jest na rzeczy. Co byśmy jednak o kosmitach nie mówili, to jednak jeszcze żaden śmiertelnik nie miał możliwości udowodnić i poddać pod uwagę opinii publicznej chociażby relacji ze swojego spotkania z UFO… a może jednak?

10 rzeczy, które są, ale nikt ich nie widział. Lista TOP 10. FakeNews24.pl

7. Młode mamuśki w Twojej okolicy

Na różnych viralowych stronach i reklamach typu pop-under możemy dowiedzieć się, iż naszą okolicę, a nawet dokładny promień liczony w metrach od nas, zamieszkują młode mamuśki, chętne na spotkania towarzyskie. Być może i tak jest, ale na pewno nie są to te Panie z reklam.

8. Odpowiedzialność urzędników Państwowych

Tak się jakoś zawsze dziwnie składa, że pomimo mocnych pionowych struktur aparatu państwowego, nigdy nie udało się złapać za rękę, lub bezpośrednio postawić w stan oskarżenia urzędnika, który wydał chociażby szkodliwą dla nas decyzję. Zawsze okazuje się, że winnych brak, a są jedynie poszkodowani. Przypadki urzędników, którzy odpowiadają za swoje decyzję osobiście jest równie abstrakcyjny jak UFO, dlatego też znalazł się w naszym zestawieniu.

9. Pyton z Warszawy

O Pytonie już pisaliśmy. Co prawda się już odnalazł i wrócił do właściciela, jednak jego legenda pozostała żywa do dziś. Sam powrót pytona do domu był niezwykle utajniony.

10. Krzyż z Krakowskiego Przedmieścia

O tej sprawie było już głośno lata, lata temu, jednak jej tajemnica nie została rozwiązana do dziś. Gdzie jest Krzyż… Tego chyba nikt nigdy się nie dowie. Ostatnio reporter śledczy FakeNews24.pl zaangażował się w rzeczoną sprawę, jednak ściana tajemniczości tej sprawy wydaje się być zbyt wielka.

A czy według Was coś jeszcze moglibyśmy dodać do naszej listy?

FakeNews24. Nasz portal rozrywkowy od kuchni.
Fuzja Netflixa i HBO GO coraz bliżej. Jest kolejne porozumienie.

Wasze reakcje